Zenés programok

a Disznótoros Kolbászfesztiválon
slider-image slider-image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Zenés programjaink

1. Disznótoros színpad

  • 13:00-14:30 mulatós zene
  • 14:30-15:00 Kiskunhalasi népdalkör
  • 15:00-16:00 Cavinton Néptáncegyüttes
  • 16:00-22:00 Disznótoros mulatság

  • 2. Orient színpad
  • 13:00-14:30 sláger zene
  • 14:30-16:00 Pilsner Professor
  • 16:00-16:30 Halasi citerások
  • 16:30-17:00 Néptáncegyüttes táncháza
  • 17:00-22:00 Fásy Mulató: Fásy Ádám, Aradszky László, Nótár Mary, Jolly&Suzy, Fásy Zsüliett, Bebe, Bodonyi Bea, Szabrina&Andris, Peller Anna, Fatima, Horváth Jankó, Papp Erika, Gipsy Kings Tribute, Lakatos Krisztián, Klasz András, Balogh Krisztofer, Luka János, Füred Dixiland Band


  • 1. Víztorony Park
  • 11:00-11:30 Aranyszamár bábszínház - Tájház előtt
  • 13:00-13:30 Aranyszamár bábszínház - Traktorkiállításon

  • 2. Disznótoros színpad
  • 09:00-13:00 mulatós zene
  • 13:00-16:00 Disznótoros mulatság
  • 16:00-17:00 Törekvés néptáncegyüttes
  • 17:30-18:30 Enyedi Ágnes és a Tordasok népi zenekar
  • 18:30-22:00 Kolbászfesztivál Classics

  • 3. Orient színpad
  • 10:00-12:30 DJ Barkas
  • 12:30-14:30 A madarak bulizenekar
  • 14:30-15:30 Törekvés néptáncegyüttes ifi tagozat
  • 16:00-17:40 3+2 koncert
  • 18:00-22:00 Bulizik a mozdonygarázs: Márió, Szandi, Komonyi Zsuzsa, Csonka András, Csinibabák, LL junior, Desperado, Erox, Molnár Zoltán, Niki & Miki, Lukács Rudolf, Pintér Timi, Horváth Sándor, Tuti Duo, Potyautasok, Búgócsiga, Edith and the Gigolos


  • 1. Víztorony Park
  • 11:20-12:00 Disznótoros Dixiland - Traktorkiállításon’
  • 14:00-14:40 Marcing Jazz Band - Traktorkiállításon

  • 2. Disznótoros színpad
  • 09:00-12:00 mulatós zene
  • 12:00-13:30 Disznótoros mulatság
  • 13:30-14:20 Vadrózsák Néptáncegyüttes
  • 14:30-15:30 Dobroda népi zenekar
  • 15:30-20:00 Digital együttes

  • 3. Orient színpad
  • 09:00-13:00 slágerzene
  • 13:00-15:00 Classic Beat Band
  • 15:10-16:00 Vadrózsák Néptáncegyüttes
  • 16:00-20:00 Retro Táncdal Est: Zoltán Erika, Fásy Ádám, Csepregi Éva, Marcellina, Poór Péter, Karda Bea